آخرین مهلت ثبت نام صادرکنندگان نمونه کشور

 

هرگونه تغییر و یا اصلاح در مدارکی که در فرم های ثبت نام صادرکننده نمونه توسط متقاضیان درج شده است، پس از پایان مهلت قانونی، غیرقابل پذیرش است.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمدرضا مودودی با بیان این مطلب، افزود: با توجه به مهلت زمانی مناسب تعیین شده و تمدید دو مرحله ای آن، فرصت کافی برای ثبت نام تمام متقاضیان و تکمیل اطلاعات درخواستی در سایت نمونش وجود داشته و از آنجا که ارزیابی امتیازات توسط رایانه صورت می گیرد، لذا پس از پایان مهلت ارسال مدارک، (30تیرماه) امکان تغییر در اطلاعات وجود ندارد و در گام بعد فقط تطبیق مستندات با اطلاعات درج شده در سامانه در دستور کار قرار خواهد گرفت. وی تأکید کرد: در صورت عدم ارائه و تطبیق مستندات، مثبته مطابق اطلاعات پر شده در سامانه، رسیدگی به پرونده متقاضی، متوقف خواهد شد.

همچنین خاطر نشان کرد میزان استقبال فعالان اقتصادی و صادرکننده علاقمند به حضور در فرآیند انتخاب صادرکننده نمونه و ممتاز سال 1396 بسیار بیشتر از سالهای گذشته بوده و نزدیک به 800 بنگاه تولیدی، بازرگانی، خدمات فنی و مهندسی و سایر حوزه های خدماتی و نیز گروه ها و هلدینگ های صادراتی ثبت نام کرده اند که در نوع خود بی نظیر است و امیدواریم در این سال نیز توفیق تقدیر شایسته از صادرکنندگان برتر کشور حاصل شود. Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 

 تاریخ انتشار:1396/04/04  ساعت درج:١١:٢٢  شماره خبر:٥١٣٨  بازدید:97

  نسخه چاپي


خروج